Tatilden Sıkıldık yaaa
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi

Sadece ben değilimdir sanırım tatilden sıkılan :S

Tarih: 10-08-2012 02:22

Tatilden Sıkıldık yaaa
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Daha tatile çıkamayanlar ne yapcak pki.s

Tarih: 10-08-2012 09:51

Tatilden Sıkıldık yaaa
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
yaz okuluna kaldım bu yüzden hiç sıkılmadım,derslerimiz çok eğlenceli ve renkliydi ,sınıfımız sıcacıktı çok güzeldi, ıslak giysiler içinde çok seksi görünüyorduk,yanaklarımızın al al olması bizi olduğumuzdan daha sevimli insanlar yapıyordu...aşkla ve şevkle gelen ve amacı asla klimayı kendi sırasına sabitlemek olmayan ,bilgiye aç kardelenlerimiz ile ağzına kadar dolu sınıflarda kültürel paylaşımlarımız eksik olmazdı... ..öğle güneşinde heyecanla, acaba bugün hangi faideli bilgileri öğreneceğiz merakı içimizde,okuma aşkı tüm benliğimizde koşar adım ilerliyorduk mabedimize...herkesin ten kokusu birbirine karışıyordu 9-10 saat boyunca,samimiyet buydu,dostluk buydu,bizler kahramandık,hocalarımız muzaffer birer komutandı açılan yolda durmadan yürüyecektik and içmiş,sadakatimizden taviz vermeyeceğimiz nişanesi olarak 400-500 liramızı bu kutlu yola bağış etmiştik....... gece on gibi bilimsel çalışmalarımızı bitiriyor okuldan ayrılmanın hüznünü yaşıyorduk, acaba evimizde geçireceğimiz 8-9 saate nasıl dayanacaktık,Allahım hiç bitmesindi!!!....haftaya bu güzellikler sona eriyor ama hiç üzülmüyorum biliyormusunuz,çünkü 3 hafta sonra yine beraberiz hemde taaa gelecek ağustosa kadar....biz bir aileyiz...

Tarih: 11-08-2012 01:10