Harç sorunu!
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
ÖzeLLikLe 2.öğretim arkadaşLara sesLeniyorum...%95'Lik bir ihtimaLLe %10'Luk diLime girdiğimi düşünüyorum.Fakat gene de yatıracağım harç miktarı 2.öğretim harç miktarı görünüyor.Öğrenci işLerine gittiğimde henüz bütünLemeLerin bitmediğini ve hesapLamaLarın yapıLmadığını söyLedi.%10'Luk diLimi hesapLadıktan sonra yatırdığımız fazLa miktar geri veriLecekmiş.Açıkçası bana pek inandırıcı geLmedi..BöyLe birşey mümkün oLabiLir mi arkadaşLar?Annem küpLere bindi haLa sakinLeşmedi yaa...Off off..

Tarih: 24-01-2012 22:22

Harç sorunu!
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
harçlar yatırılmaya başladı mı?
ancak bankaya gittiğinde ne kadar ödeyeceğini tam net olarak öğrenirsin

1. dönem okulu bitiren öğrencilerin sayfasında dahi 2. dönem ödenecek harc miktarı yazıyor
http://www.mecburkalanlar.com/forum/p/67401/mezun-durumda-olmak/

Tarih: 25-01-2012 00:13

Harç sorunu!
En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
dönem sonu değil de yıl sonuna bakıldığını biliyorum %10'luk dilim için.

Tarih: 25-01-2012 00:18

Harç sorunu!
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Evet harçLar yatırıLmaya başLadı hatta ben Garanti Bankası'na yatırdım.KabuL ediyorLar...Ve ayrıca biLmeyen 2.öğretim arkadaşLar için şunu da söyLeyeyim;artık %10'Luk diLim hesapLamaLarı her dönemde yapıLacakmış.Yani sene sonunda değiL,her yarı yıL döneminde oLmak üzere yıLda 2 sefer hesapLanacakmış..Bunu da öğrenci işLerinden duydum..

Tarih: 25-01-2012 01:45

Harç sorunu!
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
selam arkadaşlar ben harcı yatırdım 2.dönemi.şimdi biz nasıl kayıt yapcaz okula? nasıl ders sececeğiz okulun sitesine giriom kayıt bölümüne bişey yok yha .bu konuda bilgilendişrebilir misiniz? harcı yatırdıktan sobnra ne yapılacak bilgisi olan var mjı?

Tarih: 25-01-2012 09:26

Harç sorunu!
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Harç hangi bankaya yatırılıyor? Ben Nevşehirdeyim.. Garanti bankası banlamatiğinden baktım gözükmüyor.. Vezneye sordum Mustafa Kemal Belediyesi çıkıyor.. YArdımcı olur musunuz Lütfen..

Tarih: 25-01-2012 14:54

Harç sorunu!
Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

Nebukadnazzar yazmış:
Harç hangi bankaya yatırılıyor? Ben Nevşehirdeyim.. Garanti bankası banlamatiğinden baktım gözükmüyor.. Vezneye sordum Mustafa Kemal Belediyesi çıkıyor.. YArdımcı olur musunuz Lütfen..

garanti bankasına yatırılıyor.

Tarih: 25-01-2012 19:06

Harç sorunu!
Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

kafkef33 yazmış:
selam arkadaşlar ben harcı yatırdım 2.dönemi.şimdi biz nasıl kayıt yapcaz okula? nasıl ders sececeğiz okulun sitesine giriom kayıt bölümüne bişey yok yha .bu konuda bilgilendişrebilir misiniz? harcı yatırdıktan sobnra ne yapılacak bilgisi olan var mjı?

http://194.27.44.170/kayit/index2.htm

bu siteye gir. öğrenci numaran ve şifreni yaz. kayıt sayfası çıkacak önüne, seçmek istediğin dersleri işaretle , tamamdır.

Tarih: 25-01-2012 19:07

Harç sorunu!
Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

hudavetAS yazmış:
ÖzeLLikLe 2.öğretim arkadaşLara sesLeniyorum...%95'Lik bir ihtimaLLe %10'Luk diLime girdiğimi düşünüyorum.Fakat gene de yatıracağım harç miktarı 2.öğretim harç miktarı görünüyor.Öğrenci işLerine gittiğimde henüz bütünLemeLerin bitmediğini ve hesapLamaLarın yapıLmadığını söyLedi.%10'Luk diLimi hesapLadıktan sonra yatırdığımız fazLa miktar geri veriLecekmiş.Açıkçası bana pek inandırıcı geLmedi..BöyLe birşey mümkün oLabiLir mi arkadaşLar?Annem küpLere bindi haLa sakinLeşmedi yaa...Off off..

öğrenci işleri sana doğru söylemiş. eğer yüzde 10'a girersen paranı geri ödüyorlar.

Tarih: 25-01-2012 19:09

Harç sorunu!
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Telaşa gerek yok..Yüzde 10'luk dilim dönemlik oldu ve bütünlemelerle ders kayıtları çakıştığı için listeler henüz belli olmadı..Bu durumda harcı tam yatırıp listeler açıklandıktan sonra (ki muhtemelen önümüzdeki hafta açıklanır ) yüzdelik dilime yüzde ''100'' girdiyseniz para iadesi alacaksınız..telaşa mahal yok tekrar söylüyorumPek inandırıcı gelmedi diyorsunuz,burası MKÜ evet ama o kadar da değil yani...

Tarih: 26-01-2012 23:39