« 1 (2)

okulda ilk günüm
En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
ama saçlarını örüp kırmızı kurdela da takmalıydın.. ayrıca önlüğünün yakaları ütülü olmazsa öğretmenlerin kızar..
ilk hafta ders olmaz, ayrıca beden eğitimi dersi için de eşofman alman lazım.

Tarih: 13-09-2011 20:09

okulda ilk günüm
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
mustafa kemal üniversitesi senetosu halktan gelen tepkilere daha fazla direnemedi ve serhangenc in diplomasının iptal edip onu 1. sınıftan tekrar başlattı.
halkın tepkisini azalmak için acıkalama yapan rektör "ilk kazandığımda benimle de dalga gecmişti, ama bakın şimdi rektör oldum" dedi.

Tarih: 13-09-2011 21:24

okulda ilk günüm
En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

mecbur yazmış:
mustafa kemal üniversitesi senetosu halktan gelen tepkilere daha fazla direnemedi ve serhangenc in diplomasının iptal edip onu 1. sınıftan tekrar başlattı.
halkın tepkisini azalmak için acıkalama yapan rektör "ilk kazandığımda benimle de dalga gecmişti, ama bakın şimdi rektör oldum" dedi.

ahuhahahaha
sesli güldüm, sandalyeden düştüm..

Tarih: 13-09-2011 22:12

okulda ilk günüm
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

gazel yazmış:
bu arada fen edebiyat labirent gibi.yolunu bulabilene aşk olsun.hangi mimarın şaheseri acaba çok yolumu kaybederim gibime geliyor

kaç yıldır fen edebiyattayım bazen ben bile lab çıkışı, çıkış kapısını karıştırıyorum hadi beni geç hocaların bile karıştırdığına şahit oldum mimara saygılarımızla

Tarih: 13-09-2011 23:44

okulda ilk günüm
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
mecbur yazmış:

Tarih: 14-09-2011 21:42
far or near god is dear.more or less god is endless.east or west god is the best.moon or sun god is one.big or small god is all.poor or lord god is world.out or in god is seen.short or tall god's on call.old or young hear god's song.

okulda ilk günüm
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
"yıllarrr sonraa daaa bir hazannn sabahındaaaaaaaaaaa" ilk gün okula gitmicemmm

Tarih: 16-09-2013 02:20
far or near god is dear.more or less god is endless.east or west god is the best.moon or sun god is one.big or small god is all.poor or lord god is world.out or in god is seen.short or tall god's on call.old or young hear god's song.