1. Sınıfta Kaldım Ve İlk Dönem Alttan Dersim Yok Ben İlk Dönem Harç Yatırıyor muyum?
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
1. SINIFTA KALDIM VE İLK DÖNEM ALTTAN DERSİM YOK BN İLK DÖNEM HARÇ YATIRIYOR MUYUM ?
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..!

Tarih: 09-09-2011 01:49

Düzenleyen unspoken tarih 2011/9/9 22:29:04
Düzenleme Notu: 2. site kuralı

1. SINIFTA KALDIM VE İLK DÖNEM ALTTAN DERSİM YOK BN İLK DÖNEM HARÇ YATIRIYOR MUYUM ?
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

Mernano yazmış:
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..!

%90 Evet .

Ama bu bilgiyi Öqrenci i$lerinden Öqrenirsen daha Kesin bi Sonuç alabilirsin.

Tarih: 09-09-2011 01:53

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

Mernano yazmış:
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..!

yatırıyorsun diye biliyorum.

Tarih: 09-09-2011 02:06

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
İYİ DE OKULA BİLE UĞRAMAYACAĞIM

Tarih: 09-09-2011 02:08

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
1.dönem dersi yoksa harcı yatırmanın ne anlamı var ki.mantıken ters bişey.ögrenci işlerine danış konuyu

Tarih: 09-09-2011 02:15

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

Ademirspor01 yazmış:
1.dönem dersi yoksa harcı yatırmanın ne anlamı var ki.mantıken ters bişey.ögrenci işlerine danış konuyu

HA GÖZÜNÜN YAĞINI YİYEYİM KARDEŞİM MANTIKEN YANLIŞ YARIN İLK İŞİM BUNU SORMAK OLACAK CEVAPLAR İÇİN TÜM KARDEŞLERİME TEŞEKKÜRLER..!

Tarih: 09-09-2011 02:16

Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
okulda ilişiğinizi kesmediğiniz sürece harç yatırmaya devam edersiz buna hiç ders almasanız yada dondursanız da durum böyledir. tek şansınız fakirlik evrakları teslim etmektir. Bunuda okul heyeti kabul etmeme şansı yüksektir.

Tarih: 09-09-2011 03:17

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
İlişkini kesmediğin sürece dondursan dahi harç yatırıyorsun.

Tarih: 09-09-2011 17:38