İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Arkadaşlar İskenderun'da ki KYK yurdu nasıl ? Ayrıca önerebileceğiniz özel yurt,apart falan varmı? yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 24-08-2011 04:48

İskenderun Yurt
Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
kız yurdu merkezde ve iyi diye duydum. fener caddesi 72.sokakta özel bir kız yurdu daha var.(3 apartman yanımızda oldukça güzel bir yer köşk gibi). erkek yurdu acınacak halde.benden bu kadar

Tarih: 24-08-2011 11:10

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
anladım.peki önerebileceğiniz özel yurt ve apartlar var mı?

Tarih: 24-08-2011 13:53

İskenderun Yurt
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderun kyk
en son giris saati yaz doneminde 23:00. Kis doneminde 22:30
Erkekler icin 6 kisilik oda. Kizlarda ise durum degisiyor. Ikinci bi yurt var ve orasi daha konforlu. 2-3-4 kisilik odalar klima vs vs

4 yıllık kızlar bu ikinci yurtta kalırlar 2 yıllık kızlar ise erkeklerle beraber karma yurtta kalıyorlar.

175 TL depozito var Aylıkta 90 tl civarında ve üç aylık üç aylık ödeniyor

Ulaşım erkelerin olduğu karma yurtta sorun. yürür tek araba yaparsınız yada çift dolmuş yaparsınız. Belirli saatlerde Servis kalkar yurdun önünden. Konforlu olan kız yurduna ise tek dolmuş ile ulaşabilirsiniz istediğiniz yere ve şehir merkezine yakındır. Ama bulunduğu mahalle çok güvenli değildir.

Çogu zaman yemek bulursunuz. Yemek olmasa bile tost vs. Surekli yiyecek bisiler olur yani (gece saat 12 de kantin kapanir) Kahvalti+aksam yemegi yanilmiyorsam 5 liralik fis veriyorlar

Tarih: 24-08-2011 15:03

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Merhabalar. Kardeş bu bahsettiğin yeni açılan kız yurdu nerede tam olarak iskenderunda ve KYK yurdumu? yani nasıl ulaşabilirim KYK ya gitsem orası hakkında bilgi alabilirmiyim? Cevap yazabilirsen çok memnun olurum teşekkürler...

Tarih: 27-07-2013 22:27

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Merhabalar. Kardeş bu bahsettiğin yeni açılan kız yurdu nerede tam olarak iskenderunda ve KYK yurdumu? yani nasıl ulaşabilirim KYK ya gitsem orası hakkında bilgi alabilirmiyim? Cevap yazabilirsen çok memnun olurum teşekkürler...

Tarih: 27-07-2013 22:27

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Ben ilk sene hazırlığı okumayı düşünüyorum merkezde ve iskenderunda kalabileceğim özel yurtlar ve fiyatları neler apart veya stüdyo dairelerin fiyatları neler öğrenebilir miyim

Tarih: 27-07-2013 23:48

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderunda palmiye yurt ( apartta) 1 yıl kaldım. muh. fakültesine ve meslek yüksek okuluna yürüyerek ulaşmak zor. ancak dolmuşla ulaşmanız gerekiyor. yemek kahvaltı var sadece(bütünleme zamanı kahvaltı yok), elektrik ve suyu siz cebinizden ödüyorsunuz. internet sınırsız wrless ancak coğu zaman kesiliyor , tam randımanlı kullandığım gün neredeyse yoktur. son giriş saati 23,30 . kız ve erkekler aynı binada kalıyor (kızlar en üst katta). fiyat konusunda ise yüksekten başlayıp aşağıya doğru indirmeye başlıyorlar. sizin yeteneğinize kalmış ne kadar düşüreceğiniz.örneğin aylık 600 diyor 450 e düşebiliyor. yaz okulu için kahvahltı , iftar ve sahur yok. ama yine tam ücret istiyorlar. benim diyeceklerim bunlar. kısacası palmiyeyi kimseye tavsiye etmem. yinede siz bilirsiniz...

Tarih: 28-07-2013 02:41

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
merabalar arkadaşlar ya benim ilk senem olacakta acaba bi erkek için devlet yurdu nasıl ? yarı devlet yurdu bulunuyor mu erkekler için? özel yurtlar hakkında bilginiz var mı ?

Tarih: 01-08-2013 01:18

İskenderun Yurt
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

batmanspor yazmış:
merabalar arkadaşlar ya benim ilk senem olacakta acaba bi erkek için devlet yurdu nasıl ? yarı devlet yurdu bulunuyor mu erkekler için? özel yurtlar hakkında bilginiz var mı ?

www.mecburkalanlar.com/modules ... muhendislik-fakultesi.php adresine bakabilirsin.

leprax arkadaşımızın yorumu içinde: http://www.mecburkalanlar.com/forum/p/65422/iskenderun-yurt/

Tarih: 01-08-2013 06:32

İskenderun Yurt
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
ya bana lutfen yardımcı olun . iskenderunda apartta kalıyorum yanıma bı bayan arkadas lazım yenı doneme

Tarih: 25-08-2013 13:24

İskenderun Yurt
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderunda studyo lıfe apartında kalıyorum sınırsız ınternet yaz kız sıcak su . tv . klıma ....... hemen hemen bı evde olması gereken hersey var . sadece elektırıgı bız öduyoruz . muhendısık fakultesıne 15 dk yurume mesafesınde dolmusda önunden kalkıyo. apart yakınlarında frın kasap marketler hemen hemen hersey yakınlarında . ben tek kalıyorum yanıma bı bayan arkadası lazım .

Tarih: 25-08-2013 13:31

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
merhaba iskenderunda tüm apartlara baktık ailemle hepsi aynı bazıları yurt şeklinde yapılmış studıo lıfe apart evleri bulduk 1artı 1.bagımsız apartman dairesi gibi su parası alınmıyor 24 saat kamera güvenliği ve özel güvenlik mevcut arkadaşım kalmıştı ve amcamın oglu bankacı çok övüyorlar ama hiç birzaman boş yer bulamazsınız ama ben gene ismimi yazdırdım bekliyorum boş yeri.24 saat ilgilenen yönetimide varmış herkes menmunmuş orda kalanlar tam bir aile düzeniymiş. 1katı bay.2.katı bayan.3 katı.iş adamları dr.hemşire.hakim banka müdürü gümrükçüler vs.rahatmış. fiyatlarda 1.daireyi 600tlymiş 2 kişide kalınıyor 300tlye denk geliyor dayalı döşeliymiş giriş çıkış saatlerine karışmıyorlarmış. 05306682288 05356729026 bence güzel ama yer varsa adam bana bekleyenler listesini gösterdi ama gene şansımız varmış hayırlısı

Tarih: 26-08-2013 15:02

İskenderun Yurt
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
05306682288 05356729026 studıo lıfe apatları
bence bakın orya pişman olmazsınız

Tarih: 26-08-2013 15:06