(1) 2 »

Günlüğün burda.. evet evet senin.. gel yaz hadi:)
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
hadi bakalım
'sevgili günlük..' diye başlayın ve gününüzün nasıl geçtiğini anlatın

Tarih: 18-09-2010 19:03

Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
sevgili günlük biliyorum şimdi içinden' ne lan her gün seni dinlemek zorunda mıyım ' diyorsun ama ben kısaca toparlayım günüm yarın hataya dönecek olmanın verdiği anlamsız bir kargaşayla geçti

Tarih: 19-09-2010 01:05

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
meraba

Tarih: 19-09-2010 04:11

Kurucu Üye
Daha Fazla Bilgi
Sevgili günlük..

Bugun en az senin kadar sevgili olan sevdiceğimle dünyanın en saçma tartışmalarından birini yaşamış bulumuyorum. "facebook'ta ilişki durumun ne?" tartışması.... "Ne bilim ben la..." şeklinde tepki gösterdiğim soru hiç hoş karşılanmadı tabi ki de....

Ama ben nerden bileydim be günlük artık söz kesme yerine facebook ilişki durumu kullanıldığını?

Başlarda itiraz ettim bünye kabul etmedi ama baktım başa çıkamıyorum bıraktım kendimi... Msn ime Demet akalın'ın şarkı sözlerinden en gerizekalılarını yazdım. Sonra msn profiline ne kadar duygusal ve hisli olduğumu belirtmek adına tanımadığım şairlerin şiirlerini dizdim. Facebooka girdim "kahvaltı @ çınaraltı" falan yazıp ilişki durumunu "ilişkisi var" yaptım...İnsanlar benim ilişki durumumu beğendi ama ben onlarım durumlarını beğenemedim be günlük...

Sonra bi an aydınlandım ama baktım bu aydınlanma bana sıkıntı veriyo hemen kapattım kendimi.

"Ignorance is bliss" miş hakkatten günlük...Ohh miss.... "Vaay kanka naaber?..."

Tarih: 19-09-2010 05:38

Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
sevgili günlük,
dün gece saygıdeğer biri ışıkları acmıs koğuşta 4 de uyandım, valizim hazırdı aldım indim aşağı. sonra basketbol sahasında kapalı toplu duzende toplandık, sonra acıldık. dediler ki valizler boşaltılacak içinde hiç bişicikler kalmıyacak, zaten zor zekat sığmıştı. kamuflajlar, eşofman, pijama, camasırlar, bot, spor ayakkabısı, terlik ve zilyon tane küçük asker eşyası. basket sahası peşembe pazarı gibi oldu. "ne alırsan 1TL" günün en sık yapılan espirileri listesinde top 1 a oturdu hızlı bir şekilde. cavuş geldi hafiften baktı tamam dedi topla.
dağıtım izni için tam 35 saat verdiler allah razı olun, lakin bunun 10 saati otobuste gecti. saat 6 ama hiç uykum yok sadece biraz yorgunluk.
askerde gündemi çok iyi takip edemiyorsunuz vizontelede dediklerleri gibi "biz bir habere şaşırdığımızda diğerleri unutmuş oluyor". annemin dediği kadarıyla bize +3 eklemesi yüksek ihtimalmiş oysa ne güzeldi medyadan uzak olmak. moralim düştü psikolojim üzüldü. eklemezler dimi günlük +3 ay, kitlemezler dimi bize?
en azından acemiliği yedik bitirdik. kafa arkadaşlardan ayrılmak iyi koydu, şaka maka.
evde olmak... paha bicilemez

Tarih: 19-09-2010 07:15

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
Sevgili günlük,

Sen de olmasan kim dinleyecek beni?ahhh...günlüğüm..en sadık arkadaşım, sırdaşım, herşeyim,canımın içi,gözbebeğim,sevdiceğim.
Bugün günlerden pazar.Uzuuuun bir aradan sonra yine,yeni,yeniden Hatay'dayım.Gözümde canlanıyor koskoca mazi.İstanbul anılarım depreşiyor.Ulan ne güzel günlerdi demekten alıkoyamıyorum kendimi.Tam 17 saatim otobüste geçti, evet evet yanlış duymadın tam 17 saat.Beni buraya bağlayan tek şey yeni açılan prime-mall alışveriş merkezi desem de Antakya'da ki buz pateninin de hakkını yememek lazım.Ha Antakya demişken, dün saat 19,00 sularında bindim otobüse.Yanıma soğuk nevalenin teki oturdu.Ulan merhaba! da mı demez insan ? 17 saat sus pus oturdu.Neyse bir Merhaba! gitti benden.Nerde okuyorsun diye sordum; hatay dedi.Yahu hatay tamam tamam da İskenderun da mı hangi ilçesinde neresinde diye kendimi paralıyorum.Kız ısrarla hatay-hatay-hatay diye devam ediyor.Hacı İskenderun mu Antakya mı diye soruyorum papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyor.Meğer Antakya'ya Hatay derlermiş.Abi il-ilçe karıştıran nevale nasıl üniversiteye gelmiş şaşırdım doğrusu.Ha deyip geçiştirmek işime geliyor en sonunda.Gecenin ilerleyen saatlerinde Survivor başlamış herkes nefesleri tutmuşşş veeeeee sonuç açıklanıyor derkeeeen! Ordan bir kahkaha .. başka bir kanala adapte olan soğuk nevale programın en çekici yerinde benimle birlikte 50 kişinin bakışlarına maruz kalıyor..Böööö diyesim geliyor.
Yaaaaa günlükkk işte böyle..Daha ne anlatayım? Dur birşeyler daha var aslında.Şurda ağız tadıyla iki dedikodu yapak.Ama neyse yazmayayım görürler falan sonra.

Tarih: 19-09-2010 16:35

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
sevgili dümdük: ) naber ortak ya
moral sıfır. sıkıntı, stres, can sıkıntısı ne istersen var
niye mi
şu aptal kpss iptal edildi ya
daha çalışmaya konsantre olamadım
kitapları, çalışma masamı sabahtan hazırladım ama daha bi türlü oturamadım
bi otursam başlayacam da oturamıyorum
sonra ablamla arkadaşı geldi.arkadaşı avonun katoluğunu getirmiş bakmak ister misin dedi
yok dedim bunalım takılıyorum bu aralar, ilgilenemem şimdi..
sonra tutamadım kendimi bi bakim dedim bakmak o bakmak tabi..
elimdeki son bi kaç kuruş da o makyaj malzemelerine gidecek
neyse kendime geldim biraz ama o siparrişleri verince
bayanları bilirsin can sıkıntısını alışveriş, saç, baş, makyajla giderirler: )
dümdük dediğime bakma seviyom lan seni: )
mcxx byby..

Tarih: 19-09-2010 17:22

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
herkese değer verip yıne yaranamamaktn bıktım artık günlüükk ..ne iğrenc gndu yaa

Tarih: 19-09-2010 21:25

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
sevgili günlük;
bugün ilk defa iddia oynadm tutarsa 65 tl alacam cok heyecanlıyım
onun dışında okul başlyacağı için canım sıkkın nesee maçlar sonuçlansın dönerim sana geri
babaiii

Tarih: 19-09-2010 22:02

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

cavbella001 yazmış:
herkese değer verip yıne yaranamamaktn bıktım artık günlüükk ..ne iğrenc gndu yaa

caaaavvvvv!! nerdesin senn
ne oldu sana

Neyse devam edelim.Bu bugün yazdığım ikinci günlüğüm

Sevgili günlük,
Az önce prime-mall'daydım.Öyle görüntülere şahit oldum ki anlatamam. Hatta elimde birkaç görüntü var ama sahiplerinden izin almadan yayınlayamam. Eve gelene kadar gül gül öldüm.Bugünün tek cümlelik özetini söylemek gerekirse; ilk kez yürüyen merdiven gören masum İskenderunlu
Çok sevimli olmakla beraber beni çok şaşırtan görüntülerle karşılaştım.
hadi kendine cici bak !

Tarih: 19-09-2010 23:17

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
bugun ankara macarem sona erdi günlük 10 saat yoldan sonra saat 8 gibi antakyadaydım...geldikten sonra öle bi uyumusum ki bir uyandım saat 1 olmuş okulada gitmdedim ders yokmuss paso evdeydimmm anlıycagınn sıkıcıydı..

Tarih: 20-09-2010 19:17

Forum Yetkilisi
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

Superman yazmış:
Sevgili günlük..

Bugun en az senin kadar sevgili olan sevdiceğimle dünyanın en saçma tartışmalarından birini yaşamış bulumuyorum. "facebook'ta ilişki durumun ne?" tartışması.... "Ne bilim ben la..." şeklinde tepki gösterdiğim soru hiç hoş karşılanmadı tabi ki de....

Ama ben nerden bileydim be günlük artık söz kesme yerine facebook ilişki durumu kullanıldığını?

Başlarda itiraz ettim bünye kabul etmedi ama baktım başa çıkamıyorum bıraktım kendimi... Msn ime Demet akalın'ın şarkı sözlerinden en gerizekalılarını yazdım. Sonra msn profiline ne kadar duygusal ve hisli olduğumu belirtmek adına tanımadığım şairlerin şiirlerini dizdim. Facebooka girdim "kahvaltı @ çınaraltı" falan yazıp ilişki durumunu "ilişkisi var" yaptım...İnsanlar benim ilişki durumumu beğendi ama ben onlarım durumlarını beğenemedim be günlük...

Sonra bi an aydınlandım ama baktım bu aydınlanma bana sıkıntı veriyo hemen kapattım kendimi.

"Ignorance is bliss" miş hakkatten günlük...Ohh miss.... "Vaay kanka naaber?..."

hehehe, hayirli olsun Supperman xD

Tarih: 20-09-2010 20:10

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
herkesin sevgilisi olan günlük;

bugün sana hiç yazasım yok, yarın inşallah.

Tarih: 20-09-2010 21:30

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

rose3 yazmış:
sevgili günlük;
bugün ilk defa iddia oynadm tutarsa 65 tl alacam cok heyecanlıyım
onun dışında okul başlyacağı için canım sıkkın nesee maçlar sonuçlansın dönerim sana geri
babaiii

iddaa tuttu mu bari rose

Tarih: 20-09-2010 21:43

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
sevgılı günlük artık ıstanbulluyum yenı bı hayata başlıyorum burda cok heycanlıyımmm..

Tarih: 20-09-2010 23:15