(1) 2 3 »

Sizce Hatayda Üniverste Nerde Okunur ??
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
S.a Arkadşlar bölümüm sadece hatayda oldugu için 2yıllık sınavsız geçişle MKÜ ye gelmeyi düşünüyorum fakat Hatay ve ilçeleri hakkında pek bi bilgim yok sadece iskenderunu gördm güzel biyerdi diger terchlerm Hatay merkez Harbiye ve Kırıkhan bu ilçelerde okuyan arkadşalar bilgi verirse sevinirim ona göre terchlerimi yapcam hem etkinlik hemde ortam bakımından artı çevre vs vs olarak nereyi önerirsiniz ??

Tarih: 02-08-2009 02:36

Re: Sizce Hatayda Üniverste Nerde Okunur ??
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
hatay merkez (antakya) ile diğer soylediğin harbiye ve kırıkhan karşılaştırılamaz bile (öğrenci yaşam alanı acısından). yoksa harbiyede muhteşem bir doğa güzelliği, şelaleler, muhteşem lokantalar vardır. uzun uzun karşılaştırmıyacam cunku antakya diğer ikisinden acık ara onde

Tarih: 02-08-2009 02:55

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
ben genel olarak sordum antakya ve ilçeleri olarak herneyse zatn yaptıgım araştırmalara göre hatayda ögrenciler için en gözde yer iskenderun bar dsko kafe vs ortamı olarak diger ilçelere köy gbi denilio galiba ilk 2 tercihmi sadece iskenderun yapcam

Tarih: 02-08-2009 03:32

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
Tabiki Antakya...

Tarih: 02-08-2009 03:35

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
antakya bence...

Tarih: 02-08-2009 10:16

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
ben kırıkhanda okuyorum hocalarımız kaliteli bu sene 3 hocamız yard. doç. tu bu konuda tavsiye edebilirim temel gıdalarda ucuz
ama aktivite ve gezme yönünden sıfır burda gezilecek yer yok sıkıntıdan patlarsın zaten gezilecek bir tek kanatlı caddesi var

Tarih: 02-08-2009 12:58

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
ben harbiyeliyim henüz burda bi meslek yüksek okulu göremedim ama harbiye gezmek için süper bir yer ama diyorum gezmek için işte neyse bende diğer arkadaşlara katılıyorum bence de ANTAKYA.....

Tarih: 02-08-2009 14:46

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Antakyanın merkezinde. Rektörlüğün bulunduğu yer, okumak için çok ideal bir yer bence. Biz eğitimde okuyanlar için bütün Antakya kampüs gibiydi. İstediğimiz zaman istediğimiz yere yürüyerek gidebiliyorduk. Bizim üniv kampüsü küçük olduğu için sıkıcı geliyor bir süre sonra. Merkezde hergün yeni bir şeyler keşfediliyor. Antakya merkez üniv okumak için çok uygun

Tarih: 02-08-2009 15:55

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
katılıyorum rektörlük çok güzel bir yerdi ama götürüyorlar bizi çok üzülüyürum

Tarih: 02-08-2009 19:37

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
kesin bi haber var mı yaaa..inşaat bitmiş ama son durum ne bilen var mı ...ekimde gittiğimizde boş bi okulla karşılaşmayalım da

Tarih: 02-08-2009 19:42

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
hangi bölümde okuyacağını seç sonra ona göre yer bulursn ztn tersten gidiysn

Tarih: 04-08-2009 21:20

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:
LEY__LA yazmış:
ben harbiyeliyim henüz burda bi meslek yüksek okulu göremedim ama harbiye gezmek için süper bir yer ama diyorum gezmek için işte neyse bende diğer arkadaşlara katılıyorum bence de ANTAKYA.....
Sonunda Harbiye'li çıktı mküden yeni myo harbiye lisesinin orada açılmış. Kimseye tavsiye etmem, Antakya güzel ama...

Tarih: 04-08-2009 22:38

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Antakyayı hic bi yeRine deqi$mem hatay'ın.. her$ey eLinin aLtında bi keRe..

Tarih: 19-08-2009 07:56

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

huseyin91 yazmış:
Alıntı:
LEY__LA yazmış:
Sonunda Harbiye'li çıktı mküden yeni myo harbiye lisesinin orada açılmış. Kimseye tavsiye etmem, Antakya güzel ama...

sadece benim sınıfımda 4 tane harbiyeli var forumda da var harbiyeli neyse yaw o bahsettiğin bina oldugunu biliyorum ama çoookkkkkk küçükkkkkkkk bi bahçesi bile yok bahçeyi geçtim içi çok ufak ben orası değildir diye ümit ediyordum ya o yüzden bina hakkında yorum yapmak istememiştim allah burda okuyacaklara sabır versin ne diyim.....

Tarih: 19-08-2009 15:28

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

huseyin91 yazmış:
Alıntı:
LEY__LA yazmış:

harbiyeli bi o değil tbkii harbiye myo yu tavsiye etmem ama antakya en iisi

Tarih: 20-08-2009 00:55