Mecbur Kalanlar Forum Anasayfa

Forum Ana Sayfa » Tüm Gönderiler (mirage67)

(1) 2 »

Re: HarçLar//Ders Kayıt
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
harç durumuna girdim bazı arkadaşların harç durumunda kırmızı benmkinde yeşil yazıyo.(normal harç) bu nedemek oluyo.aradaki bu fark neyin nesi??

Tarih: 11-02-2010 01:31
Yukarı

Re: Antakyada Ne Yenir Ne İçilir Nereye Gidilir
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
antakya nın köylerinden biri olan karasu (karaksı) da çok güzel bi yer.osmaniye parkı
piknik alanı var.salaç bi yapıdan inşaa adilmiş küçük küçük kulube tarzı.yemeğiniz geliyo.oraya giderken kekmiş poğaçaymış almanıza hiç gerek yok.öğrenciye büyük indirimleri oluyo(en az 10 kişi giderseniz tabi)) ama karnınız tıka basa doymuş oluyo.("oluyo" kelimesi yoğunlukta oldu galiba okurken çıkarın aradakileri) gidin, görün, gezin ,eğlenin...

Tarih: 28-10-2009 21:44
Yukarı

Re: Sitemizin 4. Yılı Şerefine Hediye Yağmuru
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi

Tarih: 22-09-2009 15:41
Yukarı

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
4.yılımız mübarek olsun nice yıllara inşallahhhhhh

Tarih: 22-09-2009 15:38
Yukarı

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
diğerlerini bilsek keşke ona göre isterdim kntr ü

Tarih: 22-09-2009 15:36
Yukarı

Re: >>>>>>zonguldak lı arkadaşlarımmmmmm
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Ensaarrr nerdesiiinnnnnn??????

Tarih: 22-09-2009 13:00
Yukarı

Re: MKU
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
desene şanslıyım

Tarih: 20-09-2009 19:46
Yukarı

Re: seneye şenliklere kimler gelsin?
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
hani bizim rock topluluğumuz vardı ya onlardan bi faaliyet geliyomu.

Tarih: 20-09-2009 19:38
Yukarı

Re: seneye şenliklere kimler gelsin?
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
anammmmmm rap te yotur şimdi orda rock olsun pop olsun şebnemin ne kötülüğü vardıda ii geçmedi diyosunuz murat boz olsun bak.rap müzik derseniz bişeyler ayarlarız belki arabesk te olsıun emre aydın güzel coşku veriyo bak.püffffff paran varsa herkes var işte.... (((((( ben baya karışık yazmışım)))) ne neci iyice karışmış

Tarih: 20-09-2009 19:16
Yukarı

Re: serbest kürsü
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
İran cellatlarını bile geçmişsin sen.o hapislerde hiç suçu olmayan da yatıyo onları nasıl ayırt etceksin ki.bi yığın insan var dost var düşman var nerden bileceksin asıl suçlu kim... ben ne siterdim ?bütün bu ülkeyi yönetenler sadece ülke için çalışsınlar isterdim.en küçük örneği mesela belediye başkanları.neymiş efendim yapılan kaldırımlar diğer partiden kalmaymış sök baştan yap...bunlar böle olmasa da yapılan her yapı korunup restore edilse hem ülke zarardan bi nebze kurtulur hemde millet heryere vergi varmek zorunda kalmaz...

Tarih: 20-09-2009 18:33
Yukarı

>>>>>>zonguldak lı arkadaşlarımmmmmm
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
zonguldak lı arkadaşlar var mı( bi bakıyomuşum kimse yokmuş

Tarih: 20-09-2009 17:47
Yukarı

Re: MKUde Spor:Basketbol,Futbol Takımı var mı?
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
kısa film projenizden haberim var katılmak isterim aklımın bi köşesinde var ama biraz düşünmem lazım. sonradan caymak olmasın...

Tarih: 20-09-2009 15:38
Yukarı

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
haberi izlemiştim bennn ama unutmuşum.

Tarih: 20-09-2009 15:14
Yukarı

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
oh oh iyi... spor branşlarından birine girmek istiyorum ben.hentbol var demi.fazla sevilmez ama istisnaya giriyorum ben...yada başka bi faaliyet çok aktif olurum hele bi seveyim yaptığım işi üniversiteye 1.lik bile katarım ben

Tarih: 20-09-2009 15:12
Yukarı

Re: MKU
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
iyi iyi bu güzel olur.bakalım takımlar nasıl.hiç derece falan alındımı okuldan??yani üniversiteler arası yarışmalarda dereceye girdik mi??takım olarak olsun ferdi olarak olsun.

Tarih: 20-09-2009 15:01
Yukarı

(1) 2 »