Mecbur Kalanlar Forum Anasayfa

Forum Ana Sayfa » Tüm Gönderiler (KeMpO)

Re: Okul yıkma ayıbı, fişleme ayıbı, Sezen Aksuyu kınama ayıbı...
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Çavbellaya katılıorm. Kürt Açılımı saçma salak bişe nedir yha kürtlerin sorunu türk kürt ayrımı varmıki ? ikiside aynı haklara sahip deilmi ayrım olan ne yani :S Türklerin oldugu her konumda kürtlerde yokmu yani devletin tüm olanaklarından eşit faydalanmıyormuyuz egitim iş adalet vs vs hepsinde eşit deilmiyiz sorun ne ? sorun ülkeyi bölüp ayrı bi kürdistan kurulmak istenmesi. Bi ülke nasıl parçalanır. Hep deriz yha dışardan deil içerden işte böyle parçalanıyoruz bakalım daha neler görcezz

Tarih: 25-08-2009 19:59
Yukarı

Re: Sizce Hatayda Üniverste Nerde Okunur ??
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Gerek kalmadı terchmi yaptm saoln yinede ilk terchim iskenderun geldi burasıda güsl yha en azndan arkdş ortmmda var

Tarih: 25-08-2009 19:48
Yukarı

Re: Sizce Hatayda Üniverste Nerde Okunur ??
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
ben genel olarak sordum antakya ve ilçeleri olarak herneyse zatn yaptıgım araştırmalara göre hatayda ögrenciler için en gözde yer iskenderun bar dsko kafe vs ortamı olarak diger ilçelere köy gbi denilio galiba ilk 2 tercihmi sadece iskenderun yapcam

Tarih: 02-08-2009 03:32
Yukarı

Sizce Hatayda Üniverste Nerde Okunur ??
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
S.a Arkadşlar bölümüm sadece hatayda oldugu için 2yıllık sınavsız geçişle MKÜ ye gelmeyi düşünüyorum fakat Hatay ve ilçeleri hakkında pek bi bilgim yok sadece iskenderunu gördm güzel biyerdi diger terchlerm Hatay merkez Harbiye ve Kırıkhan bu ilçelerde okuyan arkadşalar bilgi verirse sevinirim ona göre terchlerimi yapcam hem etkinlik hemde ortam bakımından artı çevre vs vs olarak nereyi önerirsiniz ??

Tarih: 02-08-2009 02:36
Yukarı