(1) 2 »

MKU'de Spor:Basketbol,Futbol Takımı var mı?
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Üniversitemizde Futbol,Basketbol takımı var mı bölümler,sınıflar arası turnuva filan var mı.Üniversitemizin kendine ait takımları var mı hangileri?

Tarih: 19-09-2009 17:55

Re: MKUde Spor:Basketbol,Futbol Takımı var mı?
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
futbol, basketbol, güreş vb takımları var okulun. halkoyunları ve koro suda var yine yarısmalara katılan.
bölümler sınıflar arası turnuvalar. genel de bahar şenliklerinde olur. onun harici fakulte veya siz kendiniz bölümler arası bir organisazyon ayarlayabilirsiniz.

Tarih: 19-09-2009 18:01

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Basketbol okul takımı var mı? Üniversiteler arası maçları oluyor mu?

Tarih: 19-09-2009 18:14

Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
evet bildigim kadarıyla oluyor

Tarih: 19-09-2009 18:14

Re: MKU
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
iyi iyi bu güzel olur.bakalım takımlar nasıl.hiç derece falan alındımı okuldan??yani üniversiteler arası yarışmalarda dereceye girdik mi??takım olarak olsun ferdi olarak olsun.

Tarih: 20-09-2009 15:01

Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
iyi takip etmiyorum ama bu sene güreş takımı Türkiye 1. si oldu diye biliyorum.
1-2 sene önce halk oyunları ekibimiz dünya şampiyonu oldu
bu sene güneş arabamız formula G de en iyi tasarım ödülünü aldı. trt 2 de yayınlanan konuyla ilgili haber tıklayın
yine 1-2 sene önce koro muz türkiye capında bi derece elde etmişti

Tarih: 20-09-2009 15:09

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
oh oh iyi... spor branşlarından birine girmek istiyorum ben.hentbol var demi.fazla sevilmez ama istisnaya giriyorum ben...yada başka bi faaliyet çok aktif olurum hele bi seveyim yaptığım işi üniversiteye 1.lik bile katarım ben

Tarih: 20-09-2009 15:12

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
haberi izlemiştim bennn ama unutmuşum.

Tarih: 20-09-2009 15:14

Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
hentbol takımı var diye biliyorum. en azından spor salonun da hentbol oynayan gençleri görmüştüm bi kere faaliyet çok ama işte yakalaman iyi takip etmen lazım. yani kimse sana aaa gel bak hentbol takımımız var girmek istermisin demez sen gidecen soracan sorusturcan, ısrar edecen, ben de ben de diyecen

Alıntı:
yada başka bi faaliyet çok aktif olurum hele bi seveyim yaptığım işi

yeni kısa film projemize katıl o zaman ayrıntılar için buraya tıklayın

Tarih: 20-09-2009 15:25

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
kısa film projenizden haberim var katılmak isterim aklımın bi köşesinde var ama biraz düşünmem lazım. sonradan caymak olmasın...

Tarih: 20-09-2009 15:38

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Basketbol Takımını nasıl çıkartıyorlar , okulun yarısı hatayda yarısı iskenderunda .Hataydan mı seçiyorlar yoksa iskenderundan mı

Tarih: 20-09-2009 19:28

Re: MKU'de Spor:Basketbol,Futbol Takımı var mı?
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

YgToZn yazmış:
Basketbol Takımını nasıl çıkartıyorlar , okulun yarısı hatayda yarısı iskenderunda .Hataydan mı seçiyorlar yoksa iskenderundan mı

antakyadaki öğrenci sayısı iskenderundakinin 3-4 misli.
beden eğitimi meslek yüksek okulu antakyada oldugu için sporla alakalı okul takımlarının kadrosu antakyadan oluşturulur. zaten takımların oyuncularının coğunluğuda besyo dan cıkar. neden cünkü takımı yöneten antrönerler bu bölümün hocalarıdır. haliyle ellerinin altındaki öğrencilerle calısmak onlar için de bir avantaj.
takımlara zaman zaman sporcu secmek için fakultelere duyurular asılır. ama dediğim gibi kadro zaten besyo dan cıkıyorsa coğu zaman böyle bir ilan dahi asmalar.
haaa o zman başka fakulteki ogrenciler ne yapcak? onların ilan fln asmasını beklemeyip gideceksiniz besyoya girmek istediğiniz takımla ilgilenen hocayı bulacaksınız. takıma girmek istediğinizi en azından antramenlara katılmak istediğinizi soylıyeceksiniz. ikna etceksiniz. ki hayır antramana gelme diyeceklerini sanmıyorum en azından yeteneklerinize bir bakarlar. gerisi size kalmıs işte.
tabi iskenderun da okuyan bir insanın her antraman için antakyaya gitmek biraz sıkıntılı olacaktır. Antakyaya gitmek size 4 TL ve 40 dk ya mal olur. bi de dönüşü var tabi

Tarih: 20-09-2009 19:44

Re: MKU
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
desene şanslıyım

Tarih: 20-09-2009 19:46

Re: MKU'de Spor:Basketbol,Futbol Takımı var mı?
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

mecbur yazmış:
Alıntı:

YgToZn yazmış:

antakyadaki öğrenci sayısı iskenderundakinin 3-4 misli.
beden eğitimi meslek yüksek okulu antakyada oldugu için sporla alakalı okul takımlarının kadrosu antakyadan oluşturulur. zaten takımların oyuncularının coğunluğuda besyo dan cıkar. neden cünkü takımı yöneten antrönerler bu bölümün hocalarıdır. haliyle ellerinin altındaki öğrencilerle calısmak onlar için de bir avantaj.
takımlara zaman zaman sporcu secmek için fakultelere duyurular asılır. ama dediğim gibi kadro zaten besyo dan cıkıyorsa coğu zaman böyle bir ilan dahi asmalar.
haaa o zman başka fakulteki ogrenciler ne yapcak? onların ilan fln asmasını beklemeyip gideceksiniz besyoya girmek istediğiniz takımla ilgilenen hocayı bulacaksınız. takıma girmek istediğinizi en azından antramenlara katılmak istediğinizi soylıyeceksiniz. ikna etceksiniz. ki hayır antramana gelme diyeceklerini sanmıyorum en azından yeteneklerinize bir bakarlar. gerisi size kalmıs işte.
tabi iskenderun da okuyan bir insanın her antraman için antakyaya gitmek biraz sıkıntılı olacaktır. Antakyaya gitmek size 4 TL ve 40 dk ya mal olur. bi de dönüşü var tabi

Bilgiler için teşekkür ederim. İskenderunda kendi çapımızda oynamak daha mantıklı bu durumda

Tarih: 20-09-2009 20:23

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
İyi voleybol oynayan varsa bizim okulun takımına hemen girsin bence zira bizim okulun takımı dökülüyor. Nerden biliyorum derseniz voleybol hakemiyim çok maçına çıktım MKÜ A-B ve C takımlarının

Tarih: 21-09-2009 10:44