Mesaj attıktan sonra çıkan yazı ile ilgili
Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Mesaj attıktan sonra gönderdiğiniz için teşekkürler sayfa yukleniyo gibi yazılar yerine direk forum sayfası gelse daha iyi olur,o yazı adamı sinir ediyo beklemek zorunda kalınca

Tarih: 17-08-2009 02:07

Re: Mesaj attıktan sonra çıkan yazı ile ilgili
Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
şimdi orda yeni bir sayfa yukleniyor. sayfanın içerigi cok oldugundan yüklenmesi uzun sürdüğünden içerinde sadece 1 cümle bulunun bu yuzden hemen yuklenen "mesajınız gonderilmiştir, beklediğiniz için teşekkurler vs vs" gibi bir sayfa gösterirlir. yani o yazıyı kaldırsakta beklenme süresinde bi değişiklik olmayacak. örneğin gmail a girdiğinizde de sayfanın içeginin boyutu fazla oldugundan yuklenmesi zaman aldıgından içi dolan bi cubuk cıkar. buradaki amac ziyaretcinin bekleyiş suresini daha az sıkıcı hale getirmektir. asansörlerdeki ayna da aynı mantığa sahiptir. 10. kata cıkarken sıkılmayın sacınız la başınızla oynayın, yüzünüzdeki sivilceyi kurcalayın vakit gecirin diye konmuştur

Tarih: 17-08-2009 02:15

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
başka sitelerde direk çıkıyo diye söylemiştim,sinir oldumda şahsen buna

Tarih: 17-08-2009 02:17

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
tmac ben de milyonlarca foruma üyeyim (derdim ne ise artık )
ancak diğer forumlarda da durum böyle yav..
mecbur haklı..
can sıkıntımız geçsin diye öyle bir yazı koymuşlar..hani yazı çabuk yükleniyor hesabı..
yiyosa resim koysunlar o sayfaya
teşekkür falan ediyor bir de utanmadan
ulan bekletiyorsun beni, teşekkür edeceğine derhal yüklenmek için kassana bünyeyi

Tarih: 17-08-2009 02:22