« 1 (2) 3 »

Re: iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Aklı olan yazmasın bu nalet yeri.Biz buradan kaçmanın yollarıni arayalım mıllet de buraya gelmeye calıssın peh

Tarih: 12-04-2010 17:34

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

ufuck yazmış:
Aklı olan yazmasın bu nalet yeri.Biz buradan kaçmanın yollarıni arayalım mıllet de buraya gelmeye calıssın peh

peki sen yazarken senin aklın neredeydi arkadaş?
'bilmiyordum böyle olacağını' diyeceksin biliyorum..
hiç mi coğrafya dersi görmedin? hiç mi siyasal, kültürel ya da turistik bilgin yok?
Hatay yazarken nasıl bir yer olduğunu bilir ve göze alıp gelir insan..
Hatay yazarken Stockholm umarsan böyle olur tabi..

Tarih: 12-04-2010 18:07

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
İskenderun'u öp başının üstüne koy.

Tarih: 16-04-2010 01:17

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
İskenderun gibi bir yer lanet olabiliyorsa eğer, güzel yerler neresi merak ediyorum. Aradığın herşeyi olmasa da çok şeyi bulabileceğin bir yerdesin. Karı, kışı, fırtınası, yağmuru, seli, heyelanı vs. yok, bela desen onu araman lazım. Ortam desem, kurmak hiç zor değil. Sahili, denizi, sıcak insanları, ne kadar olursa olsun dürüst esnafı, gelişmeye açık, iş imkanları gelişen, yatırımın göz bebeği olan kaç şehir var?

Buradan memnun değilsen, sorun burada değil, ne yazık ki sendedir kardeş...

Tarih: 16-04-2010 02:32

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Bence sen iyi yer görmemişsin arkadaş.keşke şansım olsa da kaçsam bu salak yerden..

Tarih: 23-07-2010 21:35

iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
zehra bende harita ikinci sınıf öğrencisiyimm derslerr rahatt hocalarda kafaya göree iştee herşey sende bitiyoo ama insanın çokk rahat bi şekilde bitirebileceği bi bölüm sayısall ağırlıklı olmasına ragmen..ben uzattım oda ayrı bi meselede ) ama bu bölümü okuyabileceğin en iyi tercih vermişin hiçç şüphen olmasın okull biraz merkez dışında zaten her vakit araba kalkıyo zaten birinci örgünsen ulaşım hiçç sorun olmazz..böyle işte başka merakk ettiğin bişey varsa buyurr

Tarih: 29-08-2011 23:39

iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
zehra bende harita ikinci sınıf öğrencisiyimm derslerr rahatt hocalarda kafaya göree iştee herşey sende bitiyoo ama insanın çokk rahat bi şekilde bitirebileceği bi bölüm sayısall ağırlıklı olmasına ragmen..ben uzattım oda ayrı bi meselede ama bu bölümü okuyabileceğin en iyi yeri tercih vermişin hiçç şüphen olmasın okull biraz merkez dışında zaten her vakit araba kalkıyo birinci örgünsen ulaşım hiçç sorun olmazz..böyle işte başka merakk ettiğin bişey varsa buyurr

Tarih: 30-08-2011 00:18

iskenderun myo
En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

DdDd yazmış:
zehra bende harita ikinci sınıf öğrencisiyimm derslerr rahatt hocalarda kafaya göree iştee herşey sende bitiyoo ama insanın çokk rahat bi şekilde bitirebileceği bi bölüm sayısall ağırlıklı olmasına ragmen..ben uzattım oda ayrı bi meselede ama bu bölümü okuyabileceğin en iyi yeri tercih vermişin hiçç şüphen olmasın okull biraz merkez dışında zaten her vakit araba kalkıyo birinci örgünsen ulaşım hiçç sorun olmazz..böyle işte başka merakk ettiğin bişey varsa buyurr

kim bu zehra yavv :S

Tarih: 30-08-2011 01:00

iskenderun myo
Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
Okulumuz Türkiyenin En Büyük MYO larından Mevki olarak Belen yolu üzerinde İskenderun Manzaralı Ön Lisans için Fena Bir Okul değil Okulu Beğenmeyenler Gitmeyebilir yani amaç diploma ise dişinizi sıkacaksınız.

Tarih: 31-08-2011 06:37

iskenderun myo
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

serhangenc yazmış:
Alıntı:

DdDd yazmış:

kim bu zehra yavv :S

Arkadaş Konuyu Şaşırdı Heralde Yanlış Konuya Comment Attı

Tarih: 31-08-2011 20:05

iskenderun myo
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
İskenderun MYO şu an kurulan yeni üniversitelerden daha büyük bir eğitim merkezi.İskenderun'a gelince.Benim ikinci üniversitem ve Eskişehir gibi bir öğrenci kentinden geliyorum.Eskişehir'in de her türlü mekanına girdim çıktım.Ama aynı zamanda babamın mesleğinden dolayı çok yerler gezdim ve şunu söyleyebilirim ki Hatay ve İskenderun Türkiye'nin bir çok yerinden güzel,şirin bir yer.

Araştırdım beğendim,gördüm.Bu seneden sonra burdayım.Ne beklediğimi biliyordum ve ne bulacağımıda.Bu yüzden buraya bok atanlara çok kızıyorum.Ya çok bilinçsizler yada kötü niyetliler.Hayatının baharında 17-18'inde gençler geliyor buraya ve onların heveslerini kendi egolarınızı biraz daha tatmin ediceksiniz diye kırmaya gerek yok bence.

Tarih: 31-08-2011 22:47

iskenderun myo
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

civilengineer yazmış:
İskenderun MYO şu an kurulan yeni üniversitelerden daha büyük bir eğitim merkezi.İskenderun'a gelince.Benim ikinci üniversitem ve Eskişehir gibi bir öğrenci kentinden geliyorum.Eskişehir'in de her türlü mekanına girdim çıktım.Ama aynı zamanda babamın mesleğinden dolayı çok yerler gezdim ve şunu söyleyebilirim ki Hatay ve İskenderun Türkiye'nin bir çok yerinden güzel,şirin bir yer.

Araştırdım beğendim,gördüm.Bu seneden sonra burdayım.Ne beklediğimi biliyordum ve ne bulacağımıda.Bu yüzden buraya bok atanlara çok kızıyorum.Ya çok bilinçsizler yada kötü niyetliler.Hayatının baharında 17-18'inde gençler geliyor buraya ve onların heveslerini kendi egolarınızı biraz daha tatmin ediceksiniz diye kırmaya gerek yok bence.

bencede haklısın

Tarih: 20-09-2011 20:46

iskenderun myo
Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

civilengineer yazmış:

ya küçük ilçeden biz çok şey istiyoruz yada pek bir yer görmedigimizden begenmiyoruz dimi arkadaşım...

Tarih: 20-09-2011 23:17

iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Konuyu hortlatacağım galiba ama ;

İskenderun MYO ile Mühendislik fakülteleri arasında ne kadar mesafe mevcut? Ortalama kaç dk lık bir yol çok ters mevkideler mi?

Biz bu sene 4 arkadaş Myo ve Mühendislik fakültesini yazdık ve geleceğini umuyoruz, ev tutmak istiyoruz ona göre nasıl bir mevki ayarlayabiliriz?

Tarih: 05-08-2012 17:28

iskenderun myo
En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
Bunu senin için googleMaps'ten öğrendim.
İki nokta arası uzaklık 6,2 km.
Bu mesafe, araçla 10 dk., yürüyerek gitmeyi göze alanlar için ise 27 dk. sürüyormuş.

Tarih: 05-08-2012 19:07