(1) 2 3 »

iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
selam arkadaşlar iskenderun myo da harita kadastro bölümü hakkında bilgisi olanlar var mı? öğretmenleri nasıl acaba bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

Tarih: 27-09-2008 12:20

Düzenleyen mecbur tarih 2009/7/12 18:37:01
Düzenleme Notu:

Re: iskenderun myo
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

üye zehra_2008 on 2008/9/27 9:20:30
Bu konuyu izlemek için üye girişi yapmalısınız, eğer üye değilseniz üye olunuz.

ne bu şaka mı

Tarih: 01-10-2008 12:38

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Bende İskenderun myo hakkında bilgi edinmek istiyorum sehir merkezinde mi bu okul

Tarih: 11-07-2009 19:03

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
sehır merkezınde deıl ama yerı guzeldır bıraz tepede kalıo mınıbusle 20 dk bı tarfta denız manzarası dıger tarafta dag manzarası var tek kotu yanı hayvan gıbı ruzgar eser ayakta zor durrusunuz

Tarih: 12-07-2009 17:57

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
evet otobüsle tam 20 dkka iskenderun ayaklarınız altında gelecek arkdaşlara yardımcı olunur

Tarih: 15-08-2009 00:24

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Arkadasım Hataya hosgeldin.İskenderun cok pahalı bir yer dilenci olmamaya bakın

Tarih: 23-08-2009 19:28

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderunu begenmeyenler bir kırıkhana ugrasınlar 1 gün yaşamaları yeterli o zaman iskenderuna paris demezseniz gelin yanıma .. iskenderuna gelecek arkdaşlara yardımcı olabiliriz iskenderunlu ve iskenderun myo da okuyan bir kişi olarak #msn vermek yasak# her türlü konuda yardımcı olabilirim ..

Tarih: 23-08-2009 19:54

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

PearL yazmış:
Bende İskenderun myo hakkında bilgi edinmek istiyorum sehir merkezinde mi bu okul
okulunuz şehir merkezinde degil girişindedir.gece manzarası süper bir yerde olup şehir merkeziyle arabayla 10 dk mesafe uzaklıktadır. hemen hemn her bölümün bulundugu okul diger myolarına göre daha güzel ve moderndirr

Tarih: 23-08-2009 21:34

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

zehra_2008 yazmış:
selam arkadaşlar iskenderun myo da harita kadastro bölümü hakkında bilgisi olanlar var mı? öğretmenleri nasıl acaba bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.
öncelikle hayırlı olsun bölümün çok güzel hocalarr klasik hoca modeli dersler zor deildir okul şehir merkezine uzak olup düzenli satlerde servisler gitmektedir yalnız iskenderunda barınma sıkıntısı çok fazladır

Tarih: 23-08-2009 21:36

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
bende iskenderun myo kazandım.cevre koruma ve kontrol bölümü hakkında bilgisi olan war mı? yada o bölümde olan arakadaşlar warsa irtibata geçelim
msn : # forum da msn yazmak yasak #

Tarih: 24-08-2009 17:42

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
arkadaşlar bende iskenderum myo kazandım bu yıl .. iskenderunu biliyorum ama çok değil.. evde arıyorum bayan arkadaş arıyorum ev elememanı olarak ne zor şeymiş ya. düzeni yeniden kurmak evler konusunda bilgisi olan yardımcı olablirmi lütfen .. şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 25-08-2009 03:51

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
vallahi yasmin_ evler konusunu, ortam konusunu, arkadaş konusunu, iskenderun konusunu
o kadar çok yazdık çizdik ki..
aynı şeyleri yazıp duruyoruz..
forumda birçok bilgi var..eğer bulamazsan yine yazalım biz sana..
ama önce bir bakıver

Tarih: 25-08-2009 04:01

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
bende bu sene iskndern myo elektronik teknolojisi bölümünü kazandım ayrıca iskenderunluyum

Tarih: 14-09-2009 13:29

mkü
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
S.O.S
konservatuar 2009 taban puanları nedir??bilgisi olan var mı??mülakata girmek iiçin kaç almak lazım???vurmalı bölümü mülakata dahil mi?

Tarih: 09-04-2010 15:44

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
mümkün mertebe mkü yazma abicim..hele mkü konservatuar hiç yazma..

Tarih: 10-04-2010 13:33