« 1 ... 3 4 5 (6)

: İskenderun'da ne yapılır, ne edilir?resimlerle 08'-09' iskenderun'un hikayesi..bizim hikayemiz..
Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

zakkum yazmış:
hiç bakmamıştım bu konuya, tek kelime "helal" ..

zakkum bu yorumu düzeltiyor: aslında bakmıştım da yorum yapmamıştım
düzeltme nedeni: Afacan'ın ağzına laf vermemek

Tarih: 23-08-2010 22:25

İskenderun'da ne yapılır, ne edilir?resimlerle 08'-09' iskenderun'un hikayesi..bizim hikayemiz..
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Konuyu sabitleme imkanın varsa yap derim.Emeğine sağlık bu arada

Tarih: 07-09-2010 15:55

İskenderun'da ne yapılır, ne edilir?resimlerle 08'-09' iskenderun'un hikayesi..bizim hikayemiz..
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Evet hoş bır paylaşım olmus bır sozunede katılıyorum insanlar iskenderundan MKU'den bır sey beklemıyorlar ama ummadık taş baş yarar.Onemlı olan unıversıte yada bolum degil okuyan ogrencılerdır bu heryerde boyledır.İnşallah zaman içinde daha aktif oluruz MKU genclerı olarak...

vesselam yusuf....

Tarih: 14-01-2011 21:29

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Uzun yazılardan pek hoşlanmam ama tek nefeste okudum. Emeğine sağlık kardeşim

Tarih: 23-08-2011 04:30

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
Hey gidi yıllar..
Eyvallah.

Tarih: 23-08-2011 08:06

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderun çok komik bir yer

Tarih: 01-11-2011 23:46

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
iskenderunda herşe yaparsın dostum , yeterki ne olursan gel ...ha mku mühendisliğe uğramayı da unutma bakem..çok şe yapan

Tarih: 05-03-2012 18:28

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
konuyu öne çekmek istedim..

bi de "bici bici" diye bişey keşfettim..yazın kırıkhan'da bi çay bahçesinde adam tepside başka masaya götürürken böle kırmızı kırmızı bişi gördüm, hem de bu şeyler buz kütlesine benziyodu..işte öle tatlı mı tatlı mis bi şey..ben sevdim..buraya has bişeymiş sanırsam, ama anatakya'da, iskenderun'da nerede bulunur bilmiyorum.

bi de bunu yazarken aklıma gelen şey: otogarın arka tarafında ZİRAAT ÇAY BAHÇESİ var, özellikle kavurucu sıcaklar için ideal bi mekan, güneşe uzak gölgeye yakın, açık alan, doğal ortam, kuş börtü böcek, ağaç çiçek...giderseniz anlarsınız şark odası tarzı oturma yerleri..hizmet..vesselam güzel mekan hacı

Tarih: 16-09-2013 03:31
far or near god is dear.more or less god is endless.east or west god is the best.moon or sun god is one.big or small god is all.poor or lord god is world.out or in god is seen.short or tall god's on call.old or young hear god's song.

Süper Üye
Daha Fazla Bilgi
dfasf

Tarih: 08-02-2015 10:48

« 1 ... 3 4 5 (6)