DEPREMM:(
Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Van da yaşanan büyük depremde yakınlarını kaybeden herkese baş sağlığı diliyorum.şuan zor durumda bulunan herkese kolaylıklar.. elimizden geldiğince yardım gönderelim arkadaşlar

Tarih: 23-10-2011 22:59

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
allah kolaylık versin hepsine...

Tarih: 23-10-2011 23:09

Site Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
deprem ülkesinde yaşadığımızın ne zaman farkına varacaz. ne zaman binalarımız yollarımız yeteri kadar sağlam olacak. gercekten üzücü

Tarih: 24-10-2011 01:34

Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
insanların çıkar çatışması bitip bu ülkede gerçekten insana değer verildiği,yaşamanın kıymetli olduğunu birilerinin anlayabileceği zaman deprem ülkesi olarak bildiğimiz ülkede yaşamayı öğreneceğiz sanırım

Tarih: 24-10-2011 01:39

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Başka ülkeler için ahlayıp vahlayacağımıza biraz kendimize dönsek, kendi ülkemizdeki eksikliklerin ve tehikelerin farkına varsak iyi olacak. Ben o depremzedelerin yakınlarının yerinde olmak istemezdim, çünkü onların çoğu enkazın ağırlığından değil, hizmet aksaklığından ve yapılması gereken yardımın ağırlığından ölecekler. Allah yardımcıları olsun...

Tarih: 24-10-2011 03:32

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi

Tarih: 25-10-2011 02:13

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
korkunc bir sey bu.. allah sabır versin ve kolaylıklar versin.. öyle çok ki ölüm bir çok binaya ulasılmamıs.. binlerce ölü var :S umarım gönderilen onca erzak gercekten gitmesi gereken yerlere ulasır.. bizzat ben içinde yasadım bu depremi korkunctu Rabbim kimseye yasatmasın..

Tarih: 26-10-2011 02:39

Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Arkadaşlar MNG kargo ve PTT yardımları ücretsiz gönderiyor.Özellikle iç çamaşır,bebek maması çok büyük sorun.Bunun dışında kışlık giyecek,soba,yiyecek,nakit elimizde ne varsa ulaştıralım,seyirci kalmayalım arkadaşlar.

Tarih: 26-10-2011 12:35