Fenerbahçe ye Verilecek Ceza
Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
FENERBAHÇE KULÜBÜ VE/VEYA AZİZ YILDIRIM'IN ŞİKE YAPTIĞI KESİNLEŞİRSE HANGİ CEZA VERİLMELİ?

a)fenerbahçe küme düşürülmeli

b)sadece aziz yıldırım ve ekibi ceza almalı

c)fenerbahçe nin şampiyonluğu elinden alınmalı

d)fenerbahçe lige -30 puanla başlamalı

e)fenerbahçe şampiyonlar ligine katılmamalı

f)hepsi uygulanmalı

g)farklı bir ceza verilmeli

SİVEREKLİ

Tarih: 10-07-2011 15:44

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
f.

Tarih: 10-07-2011 16:53

Çok Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
federasyonun bugün verdiği karardan sonra operasyonların amacının şikeyle mücadele değil aziz yıldırım'ı devirmek olduğuna inanmaya başladım.kim bilir aziz yıldırım bilmeden hangi cami duvarına işedi.hangi ihaleye girmeye çalıştı...

Tarih: 12-07-2011 00:16

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
aziz yıLdırım'ın yaptıkLarını fenerbahçe camiasına ödetmemeLeri gerekiyor. umarım en mantıkLı karar aLınır ve biz fenerbahçe taraftarLarı mağdur ediLmeyiz..

Tarih: 19-07-2011 22:20

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
madem magdur olacaksınız.bunu sizle paylaşmak istedim 2çift lafımda olacak.aziz dediginiz adamın yaptıklarını siz çekmeyeceksinizde kim çekecek.hepsini fb için yapmadı mI?.tüm türkiye biliyordu maçların masada bittigi.bir gün ortaya çıkacagı belliydi.gerçi hala tam deliller yok ama onlarda bulunur elbet.korkmanıza gerek yok koskoca fb niz küme düşmez.bu TFF bozuntusu ona cesaret edemez

Tarih: 20-07-2011 09:16

En Emektar Üye
Daha Fazla Bilgi
bu fenerlileri anlamıyorum. iyi günde aziz başkan, yüce başkan..
kötü günde de, 'aziz yıldırım'ın yaptıkları tüm camiaya mal edilemez'..
yemezler canım..

Tarih: 20-07-2011 11:16

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
sizLer sütten çıkmış ak kaşıkLarsınız dimi konu FB oLunca hepiniz hem fikir oluyosunuz nedense.. herkesin foyası çıkar yakında ortayaa..

Tarih: 20-07-2011 20:10

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

OkyaNuSs yazmış:
sizLer sütten çıkmış ak kaşıkLarsınız dimi konu FB oLunca hepiniz hem fikir oluyosunuz nedense.. herkesin foyası çıkar yakında ortayaa..

bunu bana söylelemiş ol tarafsız gözlerle yorumu mu kattım.ne fbliyim ne gsli nede bjkli...

Tarih: 20-07-2011 20:26

Yardımcı Yönetici
Daha Fazla Bilgi
şu saatten sonra fb ye ceza verilmesi bence zor.

bu olayda görülmesi gereken önemli bazı anektodlar var aslında. özet geçicem..

bu olay bal gibi de fb ye mâl edilir arkadaşım.. takım adına yapılmıştır zira orda anlaşalım önce. kazanan takım oluyor şike sonucuda şikeyi yapan şahsiyet değil.

aziz yıldırım'ı birileri şutlamak istedi bence. cemaatin önde gelen birini yerleştirmek için yapıldı bu olay kanımca. aziz yıldırım eğer gerçekten suçluysa cezasını çeksin evet orası ayrı..

eğer bu adam medya yardımıyla yüce halk tarafından infaz edilirse herşey kolaylaşacaktı, öyle de olmadı mı? oldu. sorgudaki sorular bile sızdırıldı basına. ergenekonda falan da yapıldı bu. rte nin olduğu yerde bit yeniği ararım ben en başta. bu adam boş yere işin içine girmez.

bu adamı -fb başkanı- içeri alıyorlar, tff açıklama yapıyor elimizde delil yok. ya bu adam dışarı çıksın, ya da cezaya çarptırılırsa fb küme düşsün. örgüt kurması falan hikaye.

kırmızı yazıda çelişki yaşanırsa ilerki zamanlarda, kirli işler vardır. sadece birazcık zaman kaldı.

aziz yıldırım tutuklandığında siyasi kitap da istiyor adı cinsi önemsiz. buna dikkat çekmek önem arz edebilir aslında. sanırım.

son olarak, olan bizlere oldu..

yakın zamanlarda futboldan uzaklaşmıştım, daha da uzaklaşırım bu gidişle. sürüsüyle maça ''acaba şikeli mi lan'' diye bakmaz mıyız biz artık aziz'im? ahh.. bakmayız tabi. balığız biz balık.

Tarih: 21-07-2011 09:20

Yeni Üye
Daha Fazla Bilgi
Fbyi malesef düşürmücekler. Çünkü düşecek olsa şimdiye düşürmüşlerdi. Etik kuruluna attılar topu onlar sucu bulacak diye. TFF dedi ki ortada delil yok. deliller geldi. Etik kuruluda sımdı topu mahkemeye atıyor. Yani fb düşmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar. Aslında konu fb bjk vs. değil. Türk futboludur. Eger ki futbola böyle haksız rekabeti sokuyorlarsa ve bu sonradan delillerle ortaya cıkıyorsa bunu temizlemeleri lazım. Hangi takım olursa olsun düşürülmeli bence. Umarım haksızca bir karar alınmaz ...

Tarih: 02-08-2011 01:03

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
Bence ergenkon dosyasıyla birleştirilmeli

Tarih: 04-08-2011 18:31

Aktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Bu dava bitmez, yüce zaman aşımından(!) sıyırır.

Tarih: 08-08-2011 23:46

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi
bu federasyonun saçmalaması yüzünden türkiye bir takım eksik temsil edildi avrupa kupalarında.fenerbahçe sonunda hakettiğini bulacak galiba.bakalım "lig düşürün" ajitasyonuyla neler yapmaya çalışıyorlar.

Tarih: 26-08-2011 06:57

Hiperaktif Üye
Daha Fazla Bilgi
Alıntı:

CHeLeKeSH yazmış:
bu federasyonun saçmalaması yüzünden türkiye bir takım eksik temsil edildi avrupa kupalarında.fenerbahçe sonunda hakettiğini bulacak galiba.bakalım "lig düşürün" ajitasyonuyla neler yapmaya çalışıyorlar.

kimsenin ajitasyon yaptığı yok kardeşim şike yaptığını düşünerek şampiyonlar ligine yollamıyorsun madem düşür o zaman süper ligdende ne olacağı belli olsun kesinleşsin artık diyoruz sırf lig tv batmasın diye süper ligde devam ettirip ama şike yaptıgını düsünerek ş.ligine yollamamak hangi hukuk sisteminde olabilir??haa herkeste sunun farkında yayın gelirlerinin yüzde 40 ı bizim sayemizde var biz düşersek gs,bjk dahil kime sorarsan sor olacakların farkında...Bizim için Aziz olan tek Şey FENERBAHÇEDİR...

Tarih: 27-08-2011 04:45

---TEK REİS SEFA REİS---

Kıdemli Üye
Daha Fazla Bilgi

Tarih: 27-08-2011 09:08